O NÁS

Společnost Torino Praga Invest byla založena v roce 1995 a od té doby úspěšně působí na českém i zahraničním realitním trhu. Hlavní náplní činnosti společnosti jsou realitní investice a rozvoj komerčních a rezidenčních nemovitostí.

Naše společnost dále poskytuje komplexní realitní služby související s prodejem a nájmem našich nemovitostí, současně provádíme správu a údržbu některých z nich. Vyhledáváme a identifikujeme potenciální kupující a nájemce, pomáháme našim klientům s financováním a provázíme je celým procesem koupě nebo pronájmu. Pracujeme profesionálně, kvalitně a odborně, snažíme se zachovat si individuální přístup k požadavkům a přáním každého klienta a zakládáme si na tom, aby klienti ocenili naše služby a vždy se na nás spolehli jako na partnery a profesionály.

Naše projekty se povětšinou nalézají v těch nejlukrativnějších částech Prahy.

Jedním z nich je rezidence “Rivergate”, která se nachází na Janáčkově nábřeží – ve dvou z nejkrásnějších novorenesančních budov, jejichž kompletní rekonstrukce byla dokončena v posledním čtvrtletí roku 2016.

Dalším skutečně ojedinělým projektem je pětihvězdičkový hotel “Le Palais”, jehož kompletní rekonstrukce za účelem obnovení jeho původní krásy a nová korporátní identita byla provedena v průběhu roku 2015.

Třetím je developerský projekt rezidence “SPÁLENÁ 5”, kde se jedná se o kompletní přestavbu současné administrativní budovy na moderní multifunkční bytový dům s podzemní garáží a prosklenou střešní nástavbou, která bude dokončena na jaře roku 2017.